Thursday, September 22, 2016

Dwadzieścia miesięcy Małego Księcia

Również nie napisałam na czas, i tak samo jak poprzedni post - z 19 miesięcy, ten również będzie tylko zdjęciowy. Za to w następnym miesiącu wszystko już opiszę jak trzeba :D.


W dużym skrócie - basen, kino, sale zabaw, zaczęliśmy playgrupy, ale coś w tym roku szkolnym mocno nam kuleje chodzenie tam... W tym miesiącu też Mały Książę miał upgrade miejsca do spania, kupiliśmy łóżeczko i teraz zamiast między nami - to śpi w swoim łóżeczku (które jest przyczepione do naszego łóżka od mojej strony).

Wciąż karmię Małego Księcia piersią, a on rośnie jak na drożdżach :). Ale o wadze i wzroście będzie więcej w następnej notce, tej o 21 miesiącu!

Ulubione zabawki: 
- SAMOCHODY

Ulubione zajęcia:
- rysowanie/malowanie
- przeglądanie książeczek
- nazywanie zwierzątek

Zaczęło się też oglądanie kreskówek i to nagminne - musieliśmy mu zacząć limitować czas przed ekranem. Okazało się też, że między-pomiędzy-sama-nie-wiem-kiedy Mały Książę świetnie nauczył się obsługiwać iPada i nie ma najmniejszego problemu, żeby włączyć sobie gry (cymbergaja na przykład) czy też YouTube i Mothergoose Club (jego ulubiony kanał), albo Netflixa i Daniela Tygryska (jedna z ulubionych kreskówek).

W tym miesiącu zaczął też WRESZCIE budować z klocków:). Nie jest to zajęcie, które go pasjonuje, no, chyba, że są to olbrzymie klocki - ale mimo wszystko. Buduje! Wreszcie! Nauczył się również wkładać odpowiednie puzzle do odpowiednich miejsc oraz bezbłędnie sortować kształty.No comments:

Post a Comment